KARIÉRA HELUKABEL

Obchod

Obchodně-technický poradce

Do našeho obchodního oddělení v Kladně hledáme obchodně-technického poradce, který bude kromě aktivního prodeje produktů od stolu také pečovat o stávající zákazníky, rozvíjet nové a poskytovat jim technické poradenství.
Přehrát video

Kladno - Libušín

Plný úvazek

Aktualizováno 1. 8. 2024

Dipl. Kfm. Stefan Meyer

jednatel

„Připojte se k nám a staňte se důležitým článkem společnosti, která úspěšně roste. Těším se, až vás přivítám v našem sehraném a pohodovém týmu pod křídly stabilní mezinárodní korporace.“

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Aktivní prodej našich produktů od stolu
  • Koordinace aktivit spolu s obchodními zástupci – analýza zákazníků a identifikace potenciálu, aktivní práce s klienty, sestavování nabídek, analytická práce s nabídkami
a uzavírání obchodů
  • Péče o stávající zákazníky, reaktivace neaktivních zákazníků
  • Rozvoj nových zákazníků
  • Poskytování technického poradenství našim zákazníkům
  • Zpracování nabídek i objednávek ve spolupráci s Back-office
  • Komunikace s nákupním oddělením k zajištění produktů
  • Komunikace s mateřskou společností

OČEKÁVÁME:

  • Technické povědomí, schopnost vysvětlit zákazníkovi technické souvislosti a nabízet naše výrobky a systémy
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Obchodně-technické myšlení
  • Znalost anglického jazyka podmínkou, německý jazyk výhodou
  • Dobrou znalost práce na PC – ERP systém, MS Office
  • Schopnost týmové spolupráce a profesionálního jednání
se zákazníky
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • Bezúhonnost
  • Analytické myšlení a technické porozumění

KOHO HLEDÁME:

Technické povědomí
Dokážete vysvětlit technické parametry našich výrobků a systémů a objasníte potřebné souvislosti zákazníkovi. Samozřejmě vás nejdřív zaškolíme.
Komunikace
Klidně a efektivně spolupracujete s kolegy, skvěle komunikujete, umíte se napojit na zákazníka a máte velmi dobré vyjednávací schopnosti.
Samostatnost
Po dostatečném zaškolení budete pracovat zcela samostatně a některá rozhodnutí budou plně ve vaší odpovědnosti.
Kreativita
Jste schopný/á hledat, nacházet a nabízet taková řešení, která budou šitá přesně na míru potřebám nových i stávajících zákazníků.

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP v rodinném podniku s přátelskou atmosférou
  • Odpovídající platové hodnocení na základě zkušeností
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Notebook a mobilní telefon
  • Pravidelné školení
  • Občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaje)
  • Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • Firemní akce – grilování, bowling, večeře

JAK PROBÍHÁ NÁBOR:

1.

Výběrové řízení začíná tím, že nám pošlete svůj životopis, a to na kariera@helukabel.cz.

1.

Zaslání životopisu

2.

Pečlivě projdeme váš životopis a zjistíme, jestli vaše kvalifikace odpovídá našim požadavkům na danou pozici.

2.

Vyhodnocení životopisu

3.

Pokud nás váš životopis zaujme, pozveme vás k nám a zjistíme, jestli by spolupráce mohla fungovat.

3.

Pohovor

4.

Výsledek pohovoru vám zavoláme v co nejbližším termínu a případně vás pozveme na další setkání.

4.

Výsledek pohovoru

6.

Vážíme si vašeho času, proto se vám opět co nejdříve ozveme s výsledkem výběrového řízení.

6.

Výsledek výběrového řízení

5.

Při druhém kole pohovoru se budeme snažit zjistit více o vašich schopnostech, zkušenostech a motivacích.

5.

Druhé kolo

4.

4.

OZVĚTE SE NÁM

Neváhejte se nám ozvat s jakoukoliv otázkou nebo nejasností, rádi vám vysvětlíme vše potřebné a domluvíme se na dalším postupu.

Kateřina Kšírová

Recruiting